Witamy

Jesteśmy Rodzinną Firmą, istniejącą na rynku bez przerwy od 1995 r., zajmującą się naprawą i serwisem rowerowym. W 1998 r. poszerzyliśmy naszą działalność o branżę metalową i przyjeliśmy nazwę "RAFSTA" Z.P.M.

Od 2008 r. w związku z dostarczaniem do naprawy/serwisu przez naszych klientów rowerów nowych, bardzo słabej jakości, rozpoczęliśmy sprzedaż rowerów używanych głównie niemieckiej i holenderskiej produkcji. Minusem było to, że przy bardzo dużym zainteresowaniu nie byliśmy w stanie zapewnić powtarzalności, ani ciągłości sprzedaży.

Skutkiem czego było wprowadzenie przez nas w 2010 r. do naszego asortymentu nowych rowerów dobrej jakości w bardzo dobrym stosunku jakość-cena. Sprzedajemy także części i akcesoria rowerowe, a obecnie zajmujemy się również montażem własnych rowerów. Specjalizujemy się głównie w rowerach z wewnętrzną zmianą przełożeń typu: NEXUS, SACHS, SRAM potocznie zwanymi biegowymi czy miejskimi.

Na wszystkie nasze rowery udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wystawiamy faktury VAT oraz udostępniamy możliwość zakupu naszych produktów w systemie ratalnym.

Nasze certyfikaty